Stickman Battlefields

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 313.93 MB
  • Sürüm 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Djinnworks GmbH

Stickman Battlefields indir. Atari Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Stickman Battlefields, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız gelişmiş bir aksiyon oyunudur. Oyunun ana karakteri Stickman karakteri olan çöp adam olacak. Oyunda ıssız bir ada içerisinde düşmanlarınıza karşı mücadele dolu anlar yaşayacaksınız.

Yüksek kaliteli oyun ögelerini bir araya getiren Stickman Battlefields aksiyon oyununda heyecan dolu anlar yaşamak için parmaklarınızı hazırlayın. Kontrol sisteminin oldukça gelişmiş olması Stickman Battlefields mobil oyununun kalite düzeyini artırıyor. En sevdiğiniz silahları, patlayıcıları ve diğer silahları cephaneliğine katın. Ne kadar çok silahınız olursa korkunç düşmanları haklamanız çok daha kolay olacaktır. Görsel açıdan oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Stickman karakteri bu sefer ki macerasında oyunculara bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Karlı dağlardan, güzel plajlardan rüzgarlı ormanlara kadar yüksek dinamik manzaralarda oynayın. Ağaçları yok edin, binaların tüm pencerelerini havaya uçurun ya da düşman hatlarının arkasına paraşüt atmadan önce her şeyi ezmek için tankınızı kullanın. Ultra gerçekçi ve aksiyon dolu çarşı savaş ortamı içerisinde çöp adam macerasının tarihini yazacaksınız. Başarılı olmak için oyunun yönlendirmelerini takip ederek ilerleme kat edin.

Karakterinizi çeşitli seçenekler doğrultusunda yönlendirecek ve başarılı kazançlar elde edeceksiniz. Stickman Battlefields, serinin serüven dolu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Diğer Stickman oyunlarından çok daha hareketli bir oyun olması sebebiyle oyuncuların keyif alarak vakit geçireceği bir deneyim sunuyor. Birbirinden farklı oyun modlarını değerlendirebilirsiniz. Hikaye modu içerisinde, çöp adamın yaşayacağı sürükleyici ve mücadele dolu bir aksiyon deneyimi yaşayacaksınız.

Gerçek zamanlı senkronize çoklu oyuncu modu ise, gerçek zamanlı düşmanlar ile karşı karşıya geleceğiniz aksiyon dolu anlar yaşamanıza imkan sağlıyor. Gel,işmiş savaş sahnelerine sahip olan bu muhteşem aksiyon oyununda karakterinizi yönlendirmek için çeşitli seçenekler ile karşı karşıya kalacaksınız. El bombası ve mayın gibi çeşitli patlayıcılar kullanarak düşman saflarını yok ederek hakimiyet alanınızı genişleteceksiniz. Elinizde bulunan yönlendirme haritası sayesinde savaş mekanları ve düşmanların olduğu konumları belirleyecek, savaş alanında kaybolmadan oraya gidecek ve silahlarınızı kullanarak düşmanlara saldırarak onları ortadan kaldıracaksınız.

Stickman Battlefields indir